Ogłoszenia


Zachęcamy wszystkich do przekazania 1% podatku na Grupę Historyczną Guttstadt.
Zebrana kwota zostanie przeznaczona na działania statutowe grupy.

Przekazania środków z tytułu 1% należnego podatku można dokonać wpisując w zeznaniu podatkowym
KRS: 0000260433 i wskazując jako cel szczegółowy:
GUTTSTADT.

Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy.


pomoc przy bunkrach

Rozmowy o wszystkim, humor, rozrywka, ciekawostki, ploteczki itp.

pomoc przy bunkrach

Postprzez anioł » 24 sie 2015, o 18:14

witam wszystkich :peace: na ostatnim pokazie pod naszym muzeum był temat pomocy przy bunkrach czy cos w tym temacie sie ruszyło nikt sie nie odzywa szpadel w ziemie da sie wbic mozna by sie spotkac pogadac stuknac sie :piwo: bez integracji z kolegami i kolezankami daleko nie zajdziem moze chociaz jakies sprzatanie izby zrobic od x czasu na forum sie nie dzieje koledzy kopiecie cos ja ostatni wypad miałem super trafiłem na śmietnik na polu i naryłem same tubki po jakiś kremach i tp. macie jakies miejsce zeby choc jakis guzik wykopac jest jeszcze jakies miejsce blisko na takie fanty.
Avatar użytkownika
anioł
St. chorąży
St. chorąży
 
Posty: 247
Dołączył(a): 24 gru 2014, o 17:34

Re: pomoc przy bunkrach

Postprzez KOZAK » 27 sie 2015, o 10:30

Taki wypad integracyjny na bunkrach na pewno się odbędzie. Termin to koniec września początek października(teraz jest zakaz wstępu do lasów). Spajder jak wydobrzeje po operacji wszystko dogra, ponieważ musi zdać sprawozdanie do WKZ o my musimy mu w tym pomóc by w przyszłym roku dostać pozwolenia.

Co do integracji w terenie, to każdy może podać miejsce i czas takiego spotkania i chętni na pewno się znajdą by pokopać i porozmawiać ;)
Invenire-Salvum
Avatar użytkownika
KOZAK
Generał Brygady
Generał Brygady
 
Posty: 916
Dołączył(a): 8 cze 2014, o 07:53


Powrót do Na każdy temat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron